Výkup vysloužilé výpočetní techniky a elektrosoučástek - počítače, mobily, hardware (procesory, harddisky, paměti, základní desky, grafické karty), integrované obvody, konektory, urs, tantalové kondenzátory, tranzistory, ruské zelené kondenzátory, stříbrné a zlacené kontakty a piny. Vykupujeme také dvoujádrové počítače a notebooky, a použitelný hardware.

Výkup počítačů - Brno


Nový aktualizovaný web včetně výkupního ceníku:

výkup pc

výkup pc

výkup výpočetní techniky
Co vykupujeme:
 

 

Co prodáváme (PC bazar):

 

Další naše služby:

 

Kde a jak nám můžete komponenty prodat:

  • na prodejně v Brně po předchozí domluvě (peníze na ruku)
  • poštovní zásilkou (peníze zasíláme převodem)
Ceny v novém přehlednějším ceníku. Při nadměrném a pravidelném množství cena k jednání. Firmám vystavíme daňový doklad o výkupu výpočetní techniky.

V případě, že nenaleznete Vaše komponenty v našem ceníku, pošlete nám jejich fotografie mailem a my Vám odpovíme co nejrychleji s nabídkou ceny.
|


|
Výkup pc, počítače, pc komponenty, procesory, mobily, harddisky, paměti RAM, tištěné spoje z pc a jiných zařízení, zdroje, základní desky, karty, počítač k likvidaci, konektory, tranzistory, patice, URS, tantalové kondenzátory, sálové počítače, hardware, tištěné spoje, výkup počítačového šrotu, integrované obvody, konektory URS, FRB, tesla, IT bazar, PC bazar, výkup a prodej starších počítačů, relé, sálové počítače, průmyslové počítače, tištěné spoje, VN pojistky, Výkup počítačů Brno, Výkup výpočetní techniky

Výkup počítačů, procesorů, mobilů, konektorů Výkup počítačů, procesorů, mobilů, konektorů Vizualizace, návrhy fasád, modely Vizualizace, návrhy fasád, modely SEO webu sledují SEO nástroje.cz TOPlistTOPlist

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one